Mobilní tisk

Posílejte tiskové úlohy odkudkoliv chcete

Certifikovaný tisk Apple AirPrint®

Prdukty značky Apple se čím dál více objevují i v českém firemním prostředí. Služba uniFLOW pro AirPrint nabízí zabezpečený tisk pro iPad, iPhone i Mac. Uniflow jako jediný produkt pro správu tisku získal oficiální certifikaci společnosti Apple.

Oficiální certifikace od společnosti Apple zaručuje plný přístup do programátorského rozhraní aplikace AirPrint. To znamená, že uniFLOW dokáže využívat všechny doplňkové funkce tiskových zařízení, jako jsou například tisk v barvě, sešívání či děrování dokumentů.

apple airprint, uniflow, mobilní tisk

Zabezpečený tisk i pro Vaše návštěvy

uniFLOW umožňuje administrátorům kompletně kontrolovat tisk pro návštěvy a ostatní uživatele. Administrátor může nastavit specifická workflow jak pro uživatele, tak pro různé emailové adresy. Tato nastavení nabízí téměř neomezenou úroveň flexibility.  Například pro návštěvy lze vynutit pouze černobílý tisk atd. 

Mobilní aplikace

Pomocí aplikace uniFLOW pro iPad/iPhone, Android a Windows Phone, mohou uživatelé zadat úlohu k tisku, ať už jsou kdekoli a nechat jí vytisknout na jakémkoli tiskovém zařízení, které je připojeno k serveru uniFLOW. 

mobilní tisk, tisk odkudkoliv, uniflow mobile print

Google Cloud Print™

uniFLOW podporuje Google Cloud Print. Služba je zaměřena na uživatele Google Chromebooks™ stejně tak jako na ty, kteří potřebují tisknout do Google Cloud Print pomocí svých chytrých telefonů, tabletů, PC či Maců.

uniFLOW umožňuje zabezpečený tisk i monitoring nákladů.

google cloud print, uniflow

Web Upload

Mobilní pracovníci mohou odeslat dokument jeho nahráním přes webový prohlížeč.

uniflow, uniflow smb, správa tisku, tiskové řešení

Webový ovladač

Webový ovladač uniFLOW umožňuje uživatelům odeslat zabezpečeně tiskovou úlohu, aniž by byli v podnikové síti. Uživatel tak může odeslat tiskovou úlohu pomocí webového ovladače na server monitorovaný uniFLOW bez ohledu na místo, kde se nachází.